Loading...

O nas

O EcoMaster

EcoMaster to pierwsza linia kosmetyków samochodowych klasy premium stworzona z myślą o  myjniach parowych oraz profesjonalnych myjniach ręcznych. Preparaty marki EcoMaster zostały specjalnie wyselekcjonowane tak aby spełniać wysokie wymagania jakościowe.

To właśnie bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, w połączeniu z wysoką skutecznością mycia oraz dużą wydajnością sprawiają, że chemia samochodowa EcoMasterjest najchętniej wybierana przez właścicieli myjni parowych oraz profesjonalnych myjni ręcznych. Ponadto chemia i kosmetyki samochodoweEcoMastersą przyjazne dla środowiska i minimalizują jego zanieczyszczenie.

Jako producent i właściciel marki EcoMaster posiadamy bogatą ofertę

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz dystrybutorów

Bezpłatne porady naszeych specjalistów

Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny

Duża wydajność

Nasze atuty

Chemia i kosmetyki samochodoweEcoMaster charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością czyszczenia wszystkich elementów zewnętrznych samochodu.

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia złożone do 10.00 wysyłamy już w tym samym dniu!

 

Darmowa dostawa

Pokrywamy koszty dostawy wszystkich zamówień przekraczającej 200zł!

Pełna dostępność produktów

Wszystkie produkty dostępne są u nas od ręki… Zawsze.

Fakty

Chemia i kosmetyki samochodoweEcoMaster charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością czyszczenia wszystkich elementów zewnętrznych samochodu. Preparaty do czyszczenia felg, do mycia wstępnego, do czyszczenia silników czy do usuwania owadów to środki chemiczne które charakteryzuje bardzo wysoka jakość i wydajność. Dzięki doskonałym parametrom i dobrze dobranym opakowaniom cała gama chemii samochodowej doskonale sprawdzi się zarówno w myjniach ręcznych jak i w myjniach parowych.

Pozytywne opinie oraz komentarze, według jakości, ceny, oraz możliwości zwrotu towaru.

JAKOŚĆ

DOBRA CENA

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU